ipdap
IPDAP

Home  |  Produkty  |  Členovia  |  Registrácia  |  Inzercia  |  Kontakt  |  Reklama  | IPDAP GROUP |   

01.12.2017

Ponuka školení pre Automotive od TQM Slovakia s.r.o.

TQM Slovakia s.r.o. ako licenčný partner VDA QMC ponúka členom portálu IPDAP špecializované originálne školenia vhodné pre automobilový priemysel. 

Čítajte viac
20.10.2017

23.11.2017

Na Slovensku vzniknú stovky nových pracovných miest, tri spoločnosti budú rozširovať výrobu

BRATISLAVA 21. novembra (WebNoviny.sk) – Na Slovensku by malo vzniknúť 347 nových pracovných miest. Tie plánujú vytvoriť traja zahraniční investori.

Čítajte viac
14.11.2017

V Leviciach vznikne 750 nových pracovných miest, automobilka rozširuje výrobu

BRATISLAVA 14. novembra (WebNoviny.sk) – V Leviciach by malo vzniknúť 750 nových pracovných miest. Spoločnosť ZF Slovakia totiž plánuje rozšíriť svoju výrobu v priemyselnom parku Levice-Géňa o výrobu nových adaptívnych tlmičov pre automobilový priemysel. Ako informovalo Ministerstvo hospodárstva SR, do rozšírenia výroby plánuje investovať 17 miliónov eur.

Čítajte viac
07.11.2017

Automotive Industry Analysis

BRATISLAVA 7. novembra (IPDAP) - Pre členov portálu zverejňujeme anglickú verziu analýzy  automobilového priemyslu SR dostupnú po prihlásení.  Pokiaľ nie ste  členom pozrite si skrátenú verziu  Automotive Industry Analysis 2016-2017. V prípade záujmu o plnú verziu nás kontaktujte na sales@ipdap.sk .

Čítajte viac
07.11.2017

V Nitre chcú postaviť nový automobilový závod, vznikne 70 pracovných miest

BRATISLAVA 5. novembra (WebNoviny.sk) – Vďaka automobilke Jaguar vyrastie v nitrianskom regióne nový závod. Ten chce za zhruba 25 miliónov eur postaviť spoločnosť G-TES. V novom závode na výrobu kovových výliskov pre automobilový priemysel by malo nájsť prácu približne 70 pracovníkov.

Čítajte viac
03.11.2017

Pellegrini a Žiga vyhlásili vojnu byrokracii, očakávajú úsporu peňazí aj času

BRATISLAVA 2. novembra (WebNoviny.sk) – Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini spolu s ministrom hospodárstva Petrom Žigom predstavili zmenu viac ako 147 zákonov, 68 vyhlášok, ôsmich opatrení a 12 nariadení vlády.

Čítajte viac
28.10.2017

Workshop Lean a Toyota Kata a krst knihy

Začiatkom októbra vyšlo prvé české vydanie knihy Toyota Kata, ktorej autor Mike Rother je držiteľom prestížneho ocenenia Shingo Prize. Na rozdiel od ostatných kníh o Lean v nej nájdete odpoveď na otázku, čo je skutočným tajomstvom úspechu Toyoty.


Čítajte viac
24.10.2017

Analýza automobilového odvetvia SR 2016-2017

BRATISLAVA 24. októbra (IPDAP) - Po štvrtý krát prichádzame s analýzou automobilového priemyslu SR. Pokiaľ vás zaujíma akú výkonnosť má slovenský automobilový priemysel, ako sa darilo finalistom a ich dodávateľom a množstvo ďalších informácií stiahnite si skrátenú verziu  Analýzy automotive SK 2016-2017. V prípade záujmu o plnú verziu nás kontaktujte na sales@ipdap.sk . Plnú verziu majú členovia portálu dostupnú po prihlásení.

Čítajte viac
24.10.2017

Firma Lear rozširuje výrobu, vo Voderadoch vzniknú stovky pracovných miest

VODERADY 24. októbra (WebNoviny.sk) – Spoločnosť Lear, výrobca sedadiel pre automobilový priemysel, rozšíri svoje výrobné kapacity vo Voderadoch o novú halu, v ktorej bude kompletizovať sedadlá pre automobilku Jaguar Land Rover. Vďaka tejto investícii vytvorí viac ako 400 nových pracovných miest.

Čítajte viac
15.02.2017

Kniha o riadení kvality od GQ Systems

Čítajte viac
24.10.2017

Tri slovenské automobilky patria k najväčším v rámci strednej a východnej Európy

BRATISLAVA 18. októbra (WebNoviny.sk) – Tri automobilky pôsobiace na Slovensku, a to Volkswagen Slovakia, Kia Motors Slovakia a PCA Slovakia patria do top desiatky najväčších automobiliek strednej a východnej Európy.

Čítajte viac
16.10.2017

V Detve by mohlo vzniknúť vyše 300 pracovných miest, spoločnosť Punch plánuje výstavbu závodu

BANSKÁ BYSTRICA 13.októbra (WebNoviny.sk) – Výstavbu nového závodu na výrobu komponentov pre automobilový priemysel plánuje v priemyselnom parku v Detve spoločnosť Punch, ktorá je súčasťou rovnomennej belgickej skupiny.

Čítajte viac
03.10.2017

Aktualizované: Jaguar Land Rover hľadá do nitrianskeho závodu tisíc nových pracovníkov

BRATISLAVA 2. októbra (WebNoviny.sk) -Spoločnosť Jaguar Land Rover Slovakia od pondelka začína s náborom nových pracovníkov. Do automobilového závodu v Nitre hľadá tisíc nových zamestnancov, pričom 800 pracovných pozícií je určených pre výrobných pracovníkov.

Čítajte viac
23.08.2017

Richter rokoval s riaditeľom Jaguar Land Rover Nitra o pracovnej sile a náboroch zamestnancov

BRATISLAVA 10. augusta (WebNoviny.sk) – Minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Ján Richter vo štvrtok rokoval s riaditeľom výrobného závodu Jaguar Land Rover Nitra Alexandrom Wortbergom.

Čítajte viac

AUTOSALÓN 2018 Bratislava

Čítajte viac

Reklama

Odborný garant portálu

Vyhľadávanie

 
  rozšírené vyhľadávanie

Prihlásenie

Meno
Heslo
    Strata hesla

Kooperačná burza

VYSKÚŠAJTE

Linky


Čítajte viac